WEDSTRIJD
15.05.19 | 1e ronde | Ryota Tanuma | Linang Xiao | 6-4, 6-4 | M25 Luan | Hard |
STATISTIEKEN
Ryota Tanuma | Linang Xiao | |
1e Service % | 51/75 (68%) | 39/68 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/51 (69%) | 26/39 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/24 (42%) | 11/29 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/68 (46%) | 30/75 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/143 (53%) | 67/143 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ryota Tanuma | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Linang Xiao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Linang Xiao | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Linang Xiao | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ryota Tanuma | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Linang Xiao | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ryota Tanuma | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Linang Xiao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ryota Tanuma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Linang Xiao | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ryota Tanuma | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Linang Xiao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ryota Tanuma | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Linang Xiao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ryota Tanuma | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Linang Xiao | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ryota Tanuma | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Linang Xiao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ryota Tanuma vs. Linang Xiao - onderlinge wedstrijden
15.05.19 | 1e ronde | Ryota Tanuma | Linang Xiao | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Luan | Hard |
Ryota Tanuma form & Linang Xiao form
Ryota Tanuma - laatste wedstrijden
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
31.10.22 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 Kwalif. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Linang Xiao - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomohiro Masabayashi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Yunseong Chung | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ko Suzuki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Yan Bai | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Koki Matsuda | 6-3, 6-73, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Thanapet Chanta | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Thanapet Chanta | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Masamichi Imamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Andre Ilagan | 6-3, 5-7, 0-3, - Linang Xiao - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Kody Pearson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Tao Mu | 5-7, 6-4, Tao Mu - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. James McCabe | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Arjun Kadhe | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Zhu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail |