WEDSTRIJD
03.06.19 | Kwalif. | Sacha Modica | Alexis Gautier | 6-4, 0-6, 10-6 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
United Kingdom
29.01.97, 27 Jaar
29.01.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sacha Modica vs. Alexis Gautier - onderlinge wedstrijden
03.06.19 | Kwalif. | Sacha Modica | Alexis Gautier | 6-4, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Sacha Modica form & Alexis Gautier form
Sacha Modica - laatste wedstrijden
M15 Torello - Hard | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.20 Kwalif. | vs. Joan B Borras Isern | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-3, 6-75, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Jack Gibbens | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.10.20 Kwalif. | vs. Luis Patino | 6-4, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Mugevicius | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bourgois | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yaraslav Shyla | 7-5, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Samoil Lavric | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Makary Adamek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Aristotelis Thanos | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bombara | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Radenkovic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Jan Zielinski | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Stocker | 6-3, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anurag Nenwani | 6-74, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
07.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Mesquida Berg | 7-5, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-79, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Johannus Monday | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Milen Ianakiev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Palma - Hard | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |
Alexis Gautier - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Raphael Collignon | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Antoine Vincent | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Pierre Delage | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Matej Vocel | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maxime Janvier | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Leo Deflandre | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Mark Lajal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joffrey De Schepper | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 6-718 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Ryan James Storrie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Raphael Calzi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-78, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Etienne Donnet | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Julian Ocleppo | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Oscar Otte | 2-1, Oscar Otte - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Adit Sinha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Siim Troost | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. John Sperle | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |