WEDSTRIJD
13.02.20 | Kwartfinale | Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | 3-6, 6-4, 10-8 | Bengalaru Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | |
1e Service % | 41/61 (67%) | 31/48 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/41 (76%) | 28/31 (90%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 11/17 (65%) |
Benutte Breakpoints | 1/1 (100%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 9/48 (19%) | 19/61 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/109 (47%) | 58/109 (53%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
6-4 |
3 | ||
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 7-3, 7-4, 7-5, 7-6, 8-6, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | (8) | |
0-0 | ||
10-8 |
India
19.10.87, 36 Jaar
19.10.87, 36 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Taipei (CHN)
22.09.91, 32 Jaar
22.09.91, 32 Jaar
Australia
17.07.90, 33 Jaar
17.07.90, 33 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ukraine
16.05.87, 36 Jaar
16.05.87, 36 Jaar
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid vs. Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov - onderlinge wedstrijden
13.02.20 | Kwartfinale | Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | Bengalaru Challenger | Hard |
Saketh-Sai Myneni form & Cheng-Peng Hsieh form
Saketh-Sai Myneni/Matt Reid - laatste wedstrijden
Bengalaru Challenger - Hard | ||||
14.02.20 Halve finale | vs. Purav Raja/Ramkumar Ramanathan | 5-7, - Saketh-Sai Myneni/Matt Reid - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.20 Kwartfinale | vs. Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. Nikshep Ballekere Ravikumar/Vasisht Cheruku | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Winnetka Challenger - Hard | ||||
07.07.15 1e ronde | vs. Erik Crepaldi/Henrique Cunha | 6-1, 6-73, 8-10 | wedstrijd detail |
Cheng-Peng Hsieh/Denys Molchanov - laatste wedstrijden
Pau Challenger - I. hard | ||||
27.02.20 Kwartfinale | vs. Antonio Sancic/Tristan-Samuel Weissborn | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Hugo Gaston/Constant Lestienne | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Jonathan Erlich/Andrei Vasilevski | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru Challenger - Hard | ||||
13.02.20 Kwartfinale | vs. Saketh-Sai Myneni/Matt Reid | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde | vs. N. Vijay Sundar Prashanth/Vishnu Vardhan | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Andre Goransson/Christopher Rungkat | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail |