WEDSTRIJD
20.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Salvatore Caruso | Yunseong Chung | 6-0, 6-2 | New York | Hard |
STATISTIEKEN
Salvatore Caruso | Yunseong Chung | |
1e Service % | 29/38 (76%) | 28/40 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/29 (90%) | 13/28 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/9 (22%) | 3/12 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/40 (60%) | 10/38 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/78 (67%) | 26/78 (33%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Salvatore Caruso | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Salvatore Caruso | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Salvatore Caruso | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Salvatore Caruso | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Salvatore Caruso | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Salvatore Caruso | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Salvatore Caruso | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Salvatore Caruso vs. Yunseong Chung - onderlinge wedstrijden
20.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Salvatore Caruso | Yunseong Chung | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | New York | Hard |
Salvatore Caruso form & Yunseong Chung form
Salvatore Caruso - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 3-6, 0-1, - Salvatore Caruso - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Pietro Marino | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Alec Beckley | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Diogo Marques | 6-2, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Hynek Barton | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Matteo Gigante | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Jesper De Jong | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Peter Buldorini | 3-6, 6-1, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Arthur Fery | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Lucas Poullain | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Gabriele Piraino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Gabriele Maria Noce | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Daniel Bagnolini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
19.10.23 Kwartfinale | vs. Felix Gill | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Yunseong Chung - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | wedstrijd detail | |
M25 Anseong - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |