WEDSTRIJD
14.08.19 | 1e ronde | Samuel Puskar | Matyas Fuele | 6-3, 6-4 | M15 Baja | Clay |
STATISTIEKEN
Samuel Puskar | Matyas Fuele | |
1e Service % | 42/69 (61%) | 39/64 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/42 (55%) | 15/39 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/27 (41%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 8/14 (57%) | 5/15 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/64 (63%) | 35/69 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/133 (56%) | 59/133 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Matyas Fuele | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Samuel Puskar | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Matyas Fuele | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-1 | Matyas Fuele | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Samuel Puskar | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40 | ||
5-1 | Matyas Fuele | |
0-0 | ||
Samuel Puskar | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Samuel Puskar | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Matyas Fuele | |
0-0, 15-0 | ||
Samuel Puskar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Matyas Fuele | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-2 | Matyas Fuele | |
0-0, 0-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Samuel Puskar | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Matyas Fuele | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Samuel Puskar | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Matyas Fuele | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Slovakia
21.04.00, 23 Jaar
21.04.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Samuel Puskar vs. Matyas Fuele - onderlinge wedstrijden
14.08.19 | 1e ronde | Samuel Puskar | Matyas Fuele | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Baja | Clay |
Samuel Puskar form & Matyas Fuele form
Samuel Puskar - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alexander Frusina | 6-3, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. John Sperle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yua Taka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Fred Simonsson | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Vola | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Igor Kudriashov | 0-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Rae | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Maxence Bertimon | 7-63, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Jan Hrazdil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Luca Fantini | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabio Nestola | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Nikita Repkin | 3-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Matyas Fuele - laatste wedstrijden
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Brandon Perez | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
02.03.24 Kwartfinale | vs. Branko Djuric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 7-65, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Hesam Yazdi | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Ali Yazdani | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Parsa Ashjari | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-74, 3-3, - Matyas Fuele - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Samuil Konov | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Liam Gavrielides | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 7-65, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Tomas Lanik | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Liam Gavrielides | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Ergi Kirkin | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Tyler Stice | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Adam Jilly | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |