WEDSTRIJD
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Samuel Puskar | Tim Riedel | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Slovakia
21.04.00, 23 Jaar
21.04.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
29.03.01, 23 Jaar
29.03.01, 23 Jaar
Samuel Puskar vs. Tim Riedel - onderlinge wedstrijden
16.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Samuel Puskar | Tim Riedel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Samuel Puskar form & Tim Riedel form
Samuel Puskar - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alexander Frusina | 6-3, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. John Sperle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yua Taka | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Fred Simonsson | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Vola | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Igor Kudriashov | 0-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Rae | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Maxence Bertimon | 7-63, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Jan Hrazdil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Luca Fantini | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabio Nestola | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Nikita Repkin | 3-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Tim Riedel - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Andaloro | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 7-5, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jim Walder | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Potenza | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Olivier Rojas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Natan D'Hulst | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julien Penzlin | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Borza | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Jiaqi Duan | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 2-6, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hifzi Riza Cikikci | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Soghoyan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 6-74, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Tadyszak | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Frinzi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kalman L. Boyd | 7-5, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vadim Kontseba | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Herve Antchandie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Presuhn | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mats Hermans | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gregor Schwab | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |