WEDSTRIJD
25.02.19 | Kwalif. | Samuele Ramazzotti | Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | M25 Trento | I. hard |
STATISTIEKEN
Samuele Ramazzotti | Yu Hsiou Hsu | |
1e Service % | 32/62 (52%) | 32/58 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/32 (69%) | 19/32 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/30 (50%) | 10/26 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/58 (50%) | 25/62 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/120 (55%) | 54/120 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Samuele Ramazzotti vs. Yu Hsiou Hsu - onderlinge wedstrijden
25.02.19 | Kwalif. | Samuele Ramazzotti | Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Trento | I. hard |
Samuele Ramazzotti form & Yu Hsiou Hsu form
Samuele Ramazzotti - laatste wedstrijden
San Benedetto - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Recanati Challenger - Hard | ||||
03.07.19 2e ronde | vs. Mats Moraing | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.07.19 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.07.19 Kwalif. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Reggio - Clay | ||||
31.05.19 2e ronde | vs. Savriyan Danilov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.05.19 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-0, 2-0, Elio Jose Ribeiro Lago - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Casale - Clay | ||||
18.05.19 Halve finale | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.19 Kwartfinale | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Alessandro Ceppellini | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Edoardo Eremin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Alessandro Dragoni | 5-1, Alessandro Dragoni - scratch | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Demichelis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
19.04.19 Kwartfinale | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.19 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Francesco Forti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Deni Zmak | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andras Necz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.19 Kwalif. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kaarst - Carpet | ||||
08.02.19 Kwartfinale | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.19 2e ronde | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.19 1e ronde | vs. Peter Torebko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.19 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Greece F7 - Hard | ||||
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Rose | 5-5, - Samuele Ramazzotti - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Abou Boutros | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Greece F6 - Hard | ||||
02.11.18 Kwartfinale | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Yu Hsiou Hsu - laatste wedstrijden
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moez Echargui | 7-65, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Luca Van Assche | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
05.01.24 Halve finale | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Brandon Holt | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 1-0, Chun Hsin Tseng - scratch | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. James Kent Trotter | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nuno Borges | 6-70, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Rigele Te | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
08.10.23 3e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 2e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Max Purcell | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Fajing Sun | 6-71, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 | vs. Marius Copil | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Cameron Norrie | 5-7, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail |