WEDSTRIJD
24.10.18 | 1e ronde | Sandro Kopp | Umut Akkoyun | 6-0, 6-0 | Turkey F33 | Clay |
STATISTIEKEN
Sandro Kopp | Umut Akkoyun | |
1e Service % | 33/46 (72%) | 24/44 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/33 (79%) | 10/24 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/13 (31%) | 4/20 (20%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/44 (68%) | 16/46 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/90 (67%) | 30/90 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Sandro Kopp | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sandro Kopp | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Sandro Kopp | 4-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Sandro Kopp | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Umut Akkoyun | |
4-0 | Umut Akkoyun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sandro Kopp | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
10.07.00, 23 Jaar
17351 $
10.07.00, 23 Jaar
17351 $
Sandro Kopp vs. Umut Akkoyun - onderlinge wedstrijden
21.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Sandro Kopp | Umut Akkoyun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
24.10.18 | 1e ronde | Sandro Kopp | Umut Akkoyun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Turkey F33 | Clay |
Sandro Kopp form & Umut Akkoyun form
Sandro Kopp - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Timofey Skatov | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Petr Brunclik | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Jacopo Berrettini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Dusan Obradovic | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Marino Jakic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Daniel Bagnolini | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Jay Clarke | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Vulpitta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Bernard Tomic | 7-5, 6-71, 6-76 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
19.01.24 Halve finale | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 Kwartfinale | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Michal Lusovsky | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Umut Akkoyun - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 6-2, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Jeremy Taylor | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Etty | 6-3, 3-1, Edward Etty - scratch | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beren Tan | 7-5, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Kelm | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmet Atabay | 6-3, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Verdese | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Cherepin | 5-7, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Rafael Giotis | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Gospodjinacki | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Valentin Royer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.22 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |