WEDSTRIJD
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Sanetulla Kutybaev | Roman Khassanov | - niet aangetreden | M25 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Uzbekistan
04.12.97, 26 Jaar
04.12.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sanetulla Kutybaev vs. Roman Khassanov - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Sanetulla Kutybaev | Roman Khassanov | Roman Khassanov - niet aangetreden | wedstrijd detail | M25 Shymkent | Clay |
08.10.16 | 1e ronde van de kwal. | Roman Khassanov | Sanetulla Kutybaev | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Tashkent Challenger | Hard |
Sanetulla Kutybaev form & Roman Khassanov form
Sanetulla Kutybaev - laatste wedstrijden
M15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Nikita Kashirin | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Karakayev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Sottimov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Almaty - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Pjontek | 0-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Gleb Blekher | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rostislav Galfinger | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Mikhail Yehayan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Viacheslav Yulik | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. David Bogatin | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Gleb Blekher | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Andijan - Hard | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
10.04.19 Kwalif. | vs. Sharobiddin Abzalov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Khassanov | Roman Khassanov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
23.09.18 Kwalif. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Roman Khassanov - laatste wedstrijden
M25 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sanetulla Kutybaev | - Roman Khassanov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Tashkent Challenger - Hard | ||||
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Almaty Challenger - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
25.09.18 1e ronde | vs. Max Houkes | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Max Houkes | 7-5, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F6 - Clay | ||||
14.09.18 Halve finale | vs. Denys Klok | 3-6, - Roman Khassanov - scratch | wedstrijd detail | |
13.09.18 Kwartfinale | vs. Sagadat Ayap | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.18 2e ronde | vs. Viacheslav Yulik | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.18 1e ronde | vs. Lukas Mugevicius | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ukraine F4 - Clay | ||||
29.08.18 2e ronde | vs. Ivan Sergeyev | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Joshua Paris | 2-6, 1-3, - Roman Khassanov - scratch | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
09.08.18 Kwartfinale | vs. Sergey Betov | 2-6, 7-5, 6-76 | wedstrijd detail | |
08.08.18 2e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.18 1e ronde | vs. Zhan Skindzer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Russia F4 - Clay | ||||
02.08.18 Kwartfinale | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.18 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.18 1e ronde | vs. Alexey Baryshev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Georgia F3 - Clay | ||||
27.07.18 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.07.18 2e ronde | vs. Dominik Nazaruk | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.07.18 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-2, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Georgia F2 - Clay | ||||
19.07.18 2e ronde | vs. Koray Kirci | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.07.18 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Georgia F1 - Clay | ||||
11.07.18 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Almaty Challenger - Clay | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gerard Granollers | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |