WEDSTRIJD
30.04.19 | Kwalif. | Santiago Besada | Felipe Derdoy | 4-6, 6-0, 10-7 | M15 Buenos | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
06.04.98, 25 Jaar
10912 $
06.04.98, 25 Jaar
10912 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
09.02.97, 27 Jaar
09.02.97, 27 Jaar
Santiago Besada vs. Felipe Derdoy - onderlinge wedstrijden
30.04.19 | Kwalif. | Santiago Besada | Felipe Derdoy | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Buenos | Clay |
Santiago Besada form & Felipe Derdoy form
Santiago Besada - laatste wedstrijden
M25 Hurlingham - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
25.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
17.02.20 Kwalif. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Thiago Cigarran | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Maximiliano Estevez | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 Kwalif. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Agustin Riquelme | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Erramuspe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Lambare - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Gaston Tonello | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Moura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Toulouse - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pinamar - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Boruch Skierkier | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pinamar - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Carraro | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Pinamar - Clay | ||||
19.03.19 Kwalif. | vs. Franco Agamenone | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Felipe Derdoy - laatste wedstrijden
M15 Rosario - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 0-2, - Felipe Derdoy - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 5-7, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tobia Grandinetti | 5-7, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Bianchi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Bautista Vilicich | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Bramajo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Miremont | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-76, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 3-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Umberto Giovannini | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mihnea Maftei | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Mogi - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Sonne | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Faigenbaum | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tucuman - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Russo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Novo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.21 Kwalif. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |