WEDSTRIJD
11.09.18 | Kwalif. | Santiago Bramajo | Juan Ignacio Alcalde | 6-0, 6-1 | Argentina F5 | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
07.11.00, 23 Jaar
07.11.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
18.07.99, 24 Jaar
18.07.99, 24 Jaar
Santiago Bramajo vs. Juan Ignacio Alcalde - onderlinge wedstrijden
11.09.18 | Kwalif. | Santiago Bramajo | Juan Ignacio Alcalde | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Argentina F5 | Clay |
Santiago Bramajo form & Juan Ignacio Alcalde form
Santiago Bramajo - laatste wedstrijden
M15 Villa - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Zeitune | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 5-7, - Santiago Bramajo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Francisco Pini | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Pini | 3-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-73, 7-63, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tucuman - Clay | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Thiago Cigarran | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 2-0, Pedro Iamachkine - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Lujan - Clay | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Tobia Grandinetti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Genaro Marzialetti | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 Kwalif. | vs. Alan Postay | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo Gaggiofatto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Salta - Clay | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Santiago De La Fuente | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Ramiro Amarilla | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Russo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Lucio Ratti | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Juan Ignacio Alcalde - laatste wedstrijden
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
25.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Manfred Fellin | 7-65, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Xavi Matas Ortega | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Majadahonda - Clay | ||||
03.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vives Marcos | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
21.04.21 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Faris Zakaryia | 6-72, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Revelli | 6-4, Giacomo Revelli - scratch | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maikel De Boes | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ege Pekel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 3-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamad Elgarhy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Navone | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Preston Connor | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.11.20 Kwalif. | vs. Simon Beaupain | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Kruger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ismail Elshafei | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
09.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Galus | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.10.20 Kwalif. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Schonenberg | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
22.09.20 Kwalif. | vs. Serafin Zund | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Max Houkes | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |