WEDSTRIJD
12.09.20 | 1e ronde | Sarp Agabigun | Aldin Setkic | 6-4, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aldin Setkic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sarp Agabigun | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
Sarp Agabigun | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-2 | Aldin Setkic | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Sarp Agabigun | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sarp Agabigun | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Sarp Agabigun | 5-3 | |
0-0, 0-30 | ||
5-4 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Sarp Agabigun | 0-0 | |
0-0, 15-15 | ||
0-1 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Sarp Agabigun | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Sarp Agabigun | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-3 | Aldin Setkic | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sarp Agabigun | 3-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Aldin Setkic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sarp Agabigun | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Aldin Setkic | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sarp Agabigun vs. Aldin Setkic - onderlinge wedstrijden
12.09.20 | 1e ronde | Sarp Agabigun | Aldin Setkic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Sarp Agabigun form & Aldin Setkic form
Sarp Agabigun - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.12.23 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tehran - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Antalya Challenger - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.23 Kwartfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.23 2e ronde | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.01.23 1e ronde | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.22 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.12.22 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Aldin Setkic - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - scratch | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | - Aldin Setkic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |