WEDSTRIJD
17.07.19 | 2e ronde | Arthur Rinderknech | Mukund Sasikumar | 7-68, 7-65 | Nur Sultan | Hard |
STATISTIEKEN
Arthur Rinderknech | Mukund Sasikumar | |
1e Service % | 57/86 (66%) | 42/84 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/57 (79%) | 35/42 (83%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/29 (52%) | 23/42 (55%) |
Benutte Breakpoints | 0/1 (0%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/84 (31%) | 26/86 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/170 (51%) | 84/170 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 15 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Arthur Rinderknech | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
2 | ||
Arthur Rinderknech | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Arthur Rinderknech | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Arthur Rinderknech | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Mukund Sasikumar | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Arthur Rinderknech vs. Mukund Sasikumar - onderlinge wedstrijden
17.07.19 | 2e ronde | Arthur Rinderknech | Mukund Sasikumar | 7-68, 7-65 | wedstrijd detail | Nur Sultan | Hard |
Arthur Rinderknech form & Mukund Sasikumar form
Arthur Rinderknech - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail |
Mukund Sasikumar - laatste wedstrijden
M15 Chandigarh - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Madhwin Kamath | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kabir Hans | 7-62, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 New - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Karan Singh | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Adam Walton | - Mukund Sasikumar - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Felix Gill | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Moez Echargui | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Jelle Sels | 6-0, 2-0, Jelle Sels - scratch | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dominik Palan | 5-7, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. David Pichler | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Max Hans Rehberg | 6-79, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Nikita Ianin | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |