Savriyan Danilov vs. Djurabeck Karimov 21.02.2020

Savriyan Danilov vs. Djurabeck Karimov 21.02.2020 - M25 Aktobe - confrontatie

WEDSTRIJD

21.02.20KwartfinaleSavriyan Danilov Djurabeck Karimov 7-63, - scratch Kazakhstan M25 Aktobe I. hard

STATISTIEKEN

Savriyan DanilovDjurabeck Karimov
1e Service %27/42 (64%)33/59 (56%)
Punten gewonnen met 1e Service18/27 (67%)22/33 (67%)
Punten gewonnen met 2e Service6/15 (40%)8/26 (31%)
Benutte Breakpoints2/5 (40%)2/4 (50%)
Punten gewonnen met ontvangen29/59 (49%)18/42 (43%)
Totaal aantal gewonnen punten53/101 (52%)48/101 (48%)
Dubbele fouten05
Aces34

STATISTIEKEN

1
Savriyan Danilov Savriyan Danilov podáva1-2
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
1-3Djurabeck Karimov Djurabeck Karimov podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Savriyan Danilov Savriyan Danilov podáva2-3
0-0
2-4Djurabeck Karimov Djurabeck Karimov podáva
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP]
3-5Djurabeck Karimov Djurabeck Karimov podáva
0-0
Savriyan Danilov Savriyan Danilov podáva4-5
0-0, 0-15, 40-30
5-5Djurabeck Karimov Djurabeck Karimov podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
Savriyan Danilov Savriyan Danilov podáva5-6
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP]
6-6Djurabeck Karimov Djurabeck Karimov podáva
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3
7-63
2
0-0Djurabeck Karimov Djurabeck Karimov podáva
0-0
- scratch

Savriyan Danilov
Russia
03.06.00, 20 Jaar




570
46
17706 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Uzbekistan
04.06.98, 22 Jaar




594
42
59752 $
Djurabeck Karimov
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Savriyan Danilov vs. Djurabeck Karimov - onderlinge wedstrijden

21.02.20KwartfinaleSavriyan DanilovDjurabeck Karimov7-63, Djurabeck Karimov - scratchwedstrijd detailKazakhstan M25 Aktobe I. hard

Savriyan Danilov - laatste wedstrijden

Portugal M15 Sintra - Hard
16.09.20
1e ronde
vs. Nicolas Alvarez Varona3-5, - Savriyan Danilov - scratchnederlaagwedstrijd detail
Portugal M15 Sintra - Hard
08.09.20
1e ronde
vs. Alexis Gautier6-74, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Russia M15 Kazan - I. hard
11.03.20
1e ronde
vs. Egor Agafonov1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia M15 Trnava - I. hard
25.02.20
1e ronde
vs. Jiri Lehecka1-6, 6-3, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Kazakhstan M25 Aktobe - I. hard
22.02.20
Halve finale
vs. Otto Virtanen4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
21.02.20
Kwartfinale
vs. Djurabeck Karimov7-63, Djurabeck Karimov - scratchoverwinningwedstrijd detail
20.02.20
2e ronde
vs. Timur Maulenov6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
18.02.20
1e ronde
vs. Aldin Setkic7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Russia M15 Kazan - I. hard
24.01.20
Kwartfinale
vs. Sergey Fomin0-6, 6-4, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
23.01.20
2e ronde
vs. Sergei Pogosian6-2, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
22.01.20
1e ronde
vs. Mikalai Haliak6-3, 1-6, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Qatar M15 Doha - Hard
18.12.19
1e ronde
vs. Karl Friberg3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
05.11.19
1e ronde
vs. Federico Iannaccone4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M25 Monastir - Hard
29.10.19
1e ronde
vs. Alafia Ayeni2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Uzbekistan M15 Karshi - Hard
10.10.19
2e ronde
vs. Alexandr Binda6-74, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
09.10.19
1e ronde
vs. Maxim Ratniuk7-63, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Kazakhstan Nur Sultan - I. hard
02.10.19
2e ronde
vs. Corentin Moutet2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
01.10.19
1e ronde
vs. Timur Khabibulin6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
30.09.19
Kwalif.
vs. Alafia Ayeni4-6, 7-62, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Finland M15 Pajulahti - I. hard
22.09.19
Finale
vs. Robert Strombachs6-72, 6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
21.09.19
Halve finale
vs. Naoki Tajima6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
20.09.19
Kwartfinale
vs. Lucas Catarina4-6, 6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
19.09.19
2e ronde
vs. Sergei Pogosian6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
17.09.19
1e ronde
vs. Andrej Glvac6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey Istanbul Challenger - Hard
09.09.19
1e ronde
vs. Marek Gengel2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Russia M15 Moscow - Clay
23.08.19
Kwartfinale
vs. Kenneth Raisma2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
22.08.19
2e ronde
vs. Danil Spasibo7-63, 6-1 overwinningwedstrijd detail
20.08.19
1e ronde
vs. Markos Kalovelonis6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Russia M15 Moscow - Clay
14.08.19
1e ronde
vs. Sergey Fomin3-6, 6-3, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain M25 Denia - Clay
24.07.19
1e ronde
vs. Carlos Boluda-Purkiss3-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail

Djurabeck Karimov - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
27.09.20
1e ronde
vs. Nick Chappell2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.09.20
1e ronde
vs. Raymond Sarmiento2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
25.09.20
1e ronde
vs. Jonas Maier0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
22.09.20
1e ronde
vs. Alec Adamson6-72, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
12.09.20
1e ronde
vs. Keegan Smith6-2, 6-76, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
12.09.20
1e ronde
vs. Ivan Nedelko6-7, 6-4, 10-3 overwinningwedstrijd detail
07.09.20
1e ronde
vs. Dusty H. Boyer4-6, 6-3, 12-10 overwinningwedstrijd detail
06.09.20
1e ronde
vs. Gage Brymer7-60, 1-6, 13-11 overwinningwedstrijd detail
06.09.20
1e ronde
vs. Omni Kumar6-4, 1-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
05.09.20
1e ronde
vs. Nick Chappell6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
04.09.20
1e ronde
vs. Shahin Khaledan6-1, 1-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
03.09.20
1e ronde
vs. Gage Brymer4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
02.09.20
1e ronde
vs. Joshua Ortlip3-6, 6-70 nederlaagwedstrijd detail
30.08.20
1e ronde
vs. Felix Corwin3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
28.08.20
1e ronde
vs. Alexander Sarkissian5-7, 7-5, 10-6 overwinningwedstrijd detail
25.08.20
1e ronde
vs. Felix Corwin2-6, 7-66, 10-4 overwinningwedstrijd detail
23.08.20
1e ronde
vs. Alec Adamson6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
21.08.20
1e ronde
vs. Martin Redlicki6-2, 4-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
19.08.20
1e ronde
vs. Martin Redlicki6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
18.08.20
1e ronde
vs. Reese Stalder6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
15.08.20
1e ronde
vs. Luis Humberto Lopez6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
13.08.20
1e ronde
vs. Ivan Nedelko2-6, 6-72 nederlaagwedstrijd detail
07.08.20
1e ronde
vs. William Griffith6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
04.08.20
1e ronde
vs. Joshua Ortlip4-6, 4-5 overwinningwedstrijd detail
03.08.20
1e ronde
vs. Bogdan Bobrov2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
01.08.20
1e ronde
vs. William Griffith3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
25.07.20
1e ronde
vs. Alexander Lebedev3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
24.07.20
1e ronde
vs. Bogdan Bobrov7-64, 3-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
16.07.20
1e ronde
vs. Christian Langmo0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Russia M15 Kazan - I. hard
12.03.20
2e ronde
vs. Igor Trunov6-3, 7-63 overwinningwedstrijd detail
<