WEDSTRIJD
10.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Scott Duncan | George Davies | 6-3, 6-2 | Great Britain | Hard |
STATISTIEKEN
United Kingdom
21.08.94, 29 Jaar
38144 $
21.08.94, 29 Jaar
38144 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
25.04.95, 28 Jaar
25.04.95, 28 Jaar
Scott Duncan vs. George Davies - onderlinge wedstrijden
10.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Scott Duncan | George Davies | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Great Britain | Hard |
Scott Duncan form & George Davies form
Scott Duncan - laatste wedstrijden
M25 Sunderland - I. hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eero Vasa | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Jean Baptiste Badon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Dokov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Samm Butler | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Brady | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Finn Bass | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Josef Southcombe | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Giles Hussey | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Max Benaim | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.04.22 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 6-3, 7-613 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Harry David Meehan | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Bischof | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyton Rivera | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
03.03.22 2e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.22 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Gian Marco Ortenzi | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Boixader Roca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.02.22 Kwalif. | vs. Adria Soriano Barrera | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Constantinos Papavasiliou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 Kwalif. | vs. Matthew Rankin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Shrewsbury - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Tarvet | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Alexis Canter | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yujiro Onuma | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
George Davies - laatste wedstrijden
M25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 2-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Liborio | 6-4, 6-74, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
05.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
23.08.21 Kwalif. | vs. Savva Polukhin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 7-68, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maik Steiner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dwaine Duncan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Geronimo Marcolini | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Patino | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 7-68, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 7-65, 4-2, Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Kotzen | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
22.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Renan Perdigao | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mikolaj Borkowski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
17.02.20 Kwalif. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elliott Farmer | 5-7, 7-68, 10-8 | wedstrijd detail |