WEDSTRIJD
29.01.20 | 1e ronde | Sebastian Baez | Wai Yu Kai | 6-2, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Sebastian Baez | Wai Yu Kai | |
1e Service % | 30/44 (68%) | 38/55 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/30 (77%) | 21/38 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 4/17 (24%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/55 (55%) | 14/44 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Wai Yu Kai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sebastian Baez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40 | ||
3-1 | Wai Yu Kai | |
0-0, 15-0 | ||
5-1 | Wai Yu Kai | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sebastian Baez | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Wai Yu Kai | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Sebastian Baez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Wai Yu Kai | |
0-0 | ||
Sebastian Baez | 2-1 | |
3-1 | Wai Yu Kai | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Baez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Wai Yu Kai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sebastian Baez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Hongkong
20.03.01, 23 Jaar
20.03.01, 23 Jaar
Sebastian Baez vs. Wai Yu Kai - onderlinge wedstrijden
29.01.20 | 1e ronde | Sebastian Baez | Wai Yu Kai | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Sebastian Baez form & Wai Yu Kai form
Sebastian Baez - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
11.03.24 3e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
03.03.24 Finale | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Mariano Navone | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Luciano Darderi | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
04.02.24 | vs. Dmitry Popko | 6-4, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 3-6, 6-2, 6-3, 3-0, Jeff Wolf - scratch | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Jack Draper | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Lukas Klein | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-3, 6-74, - Sebastian Baez - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Holger Rune | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-73, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
08.10.23 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Wai Yu Kai - laatste wedstrijden
M25 Guiyang - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Qiulin Wang | 5-7, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Weitao Xu | 2-5, - Wai Yu Kai - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blake Mott | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Ye Hongyu | 6-3, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antoine Berger | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wenbo Bai | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mattias Southcombe | 7-61, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Kim | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Zhenxiong Dong | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yutong Su | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natthasith Kunsuwan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jianhao Sheng | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanjie Zheng | 6-71, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shaoyun Liu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
07.03.20 | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Nino Ehrenschneider | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Palosi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jing Long Weng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hong - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nanchang - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Linang Xiao | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
15.09.19 | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hengyang - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Borisiouk | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail |