WEDSTRIJD
14.01.20 | Kwalif. | Sebastian Fanselow | Alexander Lebedev | 7-5, 2-6, 10-3 | M25 Rancho | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sebastian Fanselow | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Alexander Lebedev | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Fanselow | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Alexander Lebedev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sebastian Fanselow | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Alexander Lebedev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Fanselow | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Alexander Lebedev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sebastian Fanselow | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Alexander Lebedev | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
7-5 |
2 | ||
Sebastian Fanselow | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexander Lebedev | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Sebastian Fanselow | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alexander Lebedev | |
0-0 | ||
Sebastian Fanselow | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Alexander Lebedev | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sebastian Fanselow | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-5 | Alexander Lebedev | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Sebastian Fanselow | 0-0 | |
0-0 | ||
10-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sebastian Fanselow vs. Alexander Lebedev - onderlinge wedstrijden
14.01.20 | Kwalif. | Sebastian Fanselow | Alexander Lebedev | 7-5, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | M25 Rancho | Hard |
Sebastian Fanselow form & Alexander Lebedev form
Sebastian Fanselow - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. George Loffhagen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Tennys Sandgren | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. William Grant | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Zachary Svajda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Learner Tien | 7-64, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Trevor Svajda | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Jaime Faria | 6-2, Jaime Faria - scratch | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Zachary Svajda | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Alex Rybakov | 6-70, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Kang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Darian King | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fons Van Sambeek | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
23.10.23 Finale | vs. Henrique Rocha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Martin Landaluce | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Tiago Pereira | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail |
Alexander Lebedev - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-73, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.08.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 0-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Giacalone | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
28.01.20 Kwalif. | vs. Ajeet Rai | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-0, Tommaso Carnevale-Miino - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Murphy Cassone | 6-3, 7-613 | wedstrijd detail | |
21.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Chris Wettengel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Sysoev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Rancho - Hard | ||||
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Connor Farren | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Los - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maciej Smola | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Austin Rapp | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |