WEDSTRIJD
05.03.20 | 2e ronde | Sebastian Fanselow | Arjun Kadhe | 6-2, 6-4 | M15 Faro | Hard |
STATISTIEKEN
Sebastian Fanselow | Arjun Kadhe | |
1e Service % | 32/46 (70%) | 40/52 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/32 (81%) | 19/40 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/14 (43%) | 5/12 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/52 (54%) | 14/46 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sebastian Fanselow | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Sebastian Fanselow | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sebastian Fanselow | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sebastian Fanselow | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Sebastian Fanselow | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Sebastian Fanselow | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Arjun Kadhe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sebastian Fanselow | 2-2 | |
0-0, 15-15 | ||
3-2 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Fanselow | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-15 | ||
Sebastian Fanselow | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Arjun Kadhe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sebastian Fanselow vs. Arjun Kadhe - onderlinge wedstrijden
05.03.20 | 2e ronde | Sebastian Fanselow | Arjun Kadhe | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Faro | Hard |
Sebastian Fanselow form & Arjun Kadhe form
Sebastian Fanselow - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. George Loffhagen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Tennys Sandgren | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. William Grant | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Zachary Svajda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Learner Tien | 7-64, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Trevor Svajda | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Jaime Faria | 6-2, Jaime Faria - scratch | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Zachary Svajda | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Alex Rybakov | 6-70, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Kang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Darian King | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fons Van Sambeek | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
23.10.23 Finale | vs. Henrique Rocha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Martin Landaluce | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Twan Van Zijl | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Arjun Kadhe - laatste wedstrijden
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Vilnius Challenger - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Toulouse Challenger - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - scratch | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perugia Challenger - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |