WEDSTRIJD
11.02.20 | 1e ronde | Sebastian Fanselow | Bogdan Bobrov | 6-2, 6-3 | Bengalaru Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Sebastian Fanselow | Bogdan Bobrov | |
1e Service % | 28/45 (62%) | 26/48 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/28 (79%) | 12/26 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 11/22 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/48 (52%) | 12/45 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sebastian Fanselow | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Bogdan Bobrov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Fanselow | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Bogdan Bobrov | |
0-0 | ||
Sebastian Fanselow | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Bogdan Bobrov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sebastian Fanselow | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Bogdan Bobrov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Fanselow | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Bogdan Bobrov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sebastian Fanselow | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Bogdan Bobrov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sebastian Fanselow | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Bogdan Bobrov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Fanselow | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Bogdan Bobrov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sebastian Fanselow vs. Bogdan Bobrov - onderlinge wedstrijden
11.02.20 | 1e ronde | Sebastian Fanselow | Bogdan Bobrov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Bengalaru Challenger | Hard |
Sebastian Fanselow form & Bogdan Bobrov form
Sebastian Fanselow - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. George Loffhagen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Tennys Sandgren | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. William Grant | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Zachary Svajda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Learner Tien | 7-64, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Trevor Svajda | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Jaime Faria | 6-2, Jaime Faria - scratch | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Zachary Svajda | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Alex Rybakov | 6-70, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Kang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Darian King | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fons Van Sambeek | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
23.10.23 Finale | vs. Henrique Rocha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Martin Landaluce | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Twan Van Zijl | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Bogdan Bobrov - laatste wedstrijden
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 1-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Oliver Crawford | Oliver Crawford - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. David Pichler | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.23 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Guy Den Ouden | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-1, Aziz Dougaz - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Adrien Berrut | 6-76, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Hady Habib | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Egor Agafonov | 6-76, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Michiel De Krom | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |