WEDSTRIJD
25.06.20 | 1e ronde | Sebastian Fanselow | Max Wiskandt | 6-2, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sebastian Fanselow | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Max Wiskandt | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Sebastian Fanselow | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
2-1 | Max Wiskandt | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Sebastian Fanselow | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Max Wiskandt | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Sebastian Fanselow | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Max Wiskandt | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Sebastian Fanselow | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
1-0 | Max Wiskandt | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Sebastian Fanselow | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Max Wiskandt | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
Sebastian Fanselow | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
2-3 | Max Wiskandt | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Sebastian Fanselow | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Max Wiskandt | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Sebastian Fanselow | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Max Wiskandt | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sebastian Fanselow vs. Max Wiskandt - onderlinge wedstrijden
25.06.20 | 1e ronde | Sebastian Fanselow | Max Wiskandt | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Sebastian Fanselow form & Max Wiskandt form
Sebastian Fanselow - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. George Loffhagen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Tennys Sandgren | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. William Grant | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Zachary Svajda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Learner Tien | 7-64, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Trevor Svajda | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Jaime Faria | 6-2, Jaime Faria - scratch | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Zachary Svajda | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Alex Rybakov | 6-70, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Kang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Darian King | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fons Van Sambeek | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
23.10.23 Finale | vs. Henrique Rocha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Martin Landaluce | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Tiago Pereira | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail |
Max Wiskandt - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-79, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Enzo Wallart | 1-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Romain Faucon | 6-3, 6-72, 6-720 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 2-3, - Max Wiskandt - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Boris Butulija | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Egor Agafonov | 4-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-3, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Donski | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Louis Allen | 6-0, 3-1, Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 7-5, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mazzola | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |