WEDSTRIJD
19.09.19 | 2e ronde | Sebastian Gima | Eduard Vlasceanu | 6-0, 6-3 | M15 Targu | Clay |
STATISTIEKEN
Sebastian Gima | Eduard Vlasceanu | |
1e Service % | 29/46 (63%) | 35/66 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/29 (79%) | 17/35 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 11/31 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/66 (58%) | 16/46 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/112 (61%) | 44/112 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sebastian Gima | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40, 40-40 | ||
1-0 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Sebastian Gima | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-0 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sebastian Gima | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Sebastian Gima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
0-1 | Eduard Vlasceanu | |
0-0 | ||
Sebastian Gima | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Eduard Vlasceanu | |
0-0 | ||
Sebastian Gima | 2-2 | |
3-2 | Eduard Vlasceanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sebastian Gima | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Eduard Vlasceanu | |
0-0 | ||
Sebastian Gima | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
24.05.98, 25 Jaar
24.05.98, 25 Jaar
Sebastian Gima vs. Eduard Vlasceanu - onderlinge wedstrijden
19.09.19 | 2e ronde | Sebastian Gima | Eduard Vlasceanu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Targu | Clay |
Sebastian Gima form & Eduard Vlasceanu form
Sebastian Gima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-4, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Millen Hurrion | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kevin Edengren | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Alexander Orlov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pierre Delage | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Christos Glavas | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ronetto Van Tilburg | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Daniele Rapagnetta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Eduard Vlasceanu - laatste wedstrijden
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jakob Aichhorn | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Xin Hu | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Simon Yitbarek | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lance Cohen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Federico Zeballos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Danail Banov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kooros Ghasemi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Adam Moundir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Nazaruk | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Theo Williamson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Sebastian Gima | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Calin Postea | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
10.09.19 Kwalif. | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Fekiac | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Bogdan Pavel | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Fekiac | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 3-6, 7-64, 7-10 | wedstrijd detail | |
Romania F12 - Clay | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-63, 4-6, - Eduard Vlasceanu - scratch | wedstrijd detail | |
Romania F11 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Calvano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 3-6, 1-4, - Eduard Vlasceanu - scratch | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Calvani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |