WEDSTRIJD
18.07.19 | 3e ronde | Sebastian Korda | Arthur Rinderknech | 6-75, 6-3, 6-4 | Nur Sultan | Hard |
STATISTIEKEN
Sebastian Korda | Arthur Rinderknech | |
1e Service % | 70/116 (60%) | 62/105 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 49/70 (70%) | 48/62 (77%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 27/46 (59%) | 19/43 (44%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 1/10 (10%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/105 (36%) | 40/116 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 114/221 (52%) | 107/221 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 8 |
Aces | 5 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sebastian Korda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Korda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Korda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Korda | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sebastian Korda | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Korda | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sebastian Korda | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Korda | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sebastian Korda | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sebastian Korda | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Korda | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Sebastian Korda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sebastian Korda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Korda | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Korda | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sebastian Korda | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sebastian Korda vs. Arthur Rinderknech - onderlinge wedstrijden
15.10.22 | Halve finale | Sebastian Korda | Arthur Rinderknech | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | Gijon | I. hard |
18.07.19 | 3e ronde | Sebastian Korda | Arthur Rinderknech | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Nur Sultan | Hard |
Sebastian Korda form & Arthur Rinderknech form
Sebastian Korda - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
25.03.24 3e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
11.03.24 3e ronde | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Andrey Rublev | 4-6, 3-4, - Sebastian Korda - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-3, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Andrey Rublev | 2-6, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Quentin Halys | 6-4, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4, 2-6, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Jiri Lehecka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-610 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 6-710, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
10.10.23 4e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
08.10.23 3e ronde | vs. Daniil Medvedev | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.10.23 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
03.10.23 Finale | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 6-78, 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.10.23 Kwartfinale | vs. Tallon Griekspoor | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.23 2e ronde | vs. Nuno Borges | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 7-65, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail |
Arthur Rinderknech - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail |