WEDSTRIJD
18.02.20 | 1e ronde | Sebastian Prechtel | Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | M15 Oberhaching | I. hard |
STATISTIEKEN
Sebastian Prechtel | Andrew Paulson | |
1e Service % | 38/57 (67%) | 20/53 (38%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/38 (76%) | 13/20 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 14/33 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/53 (49%) | 18/57 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sebastian Prechtel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Sebastian Prechtel | 2-1 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
3-3 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sebastian Prechtel | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40, 40-40 | ||
4-4 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Prechtel | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sebastian Prechtel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sebastian Prechtel | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sebastian Prechtel | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sebastian Prechtel vs. Andrew Paulson - onderlinge wedstrijden
18.02.20 | 1e ronde | Sebastian Prechtel | Andrew Paulson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Oberhaching | I. hard |
Sebastian Prechtel form & Andrew Paulson form
Sebastian Prechtel - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Fernando Cavallo | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Dax Donders | 6-3, 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Dean Thurner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Valerio Aboian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Milan Drinic | 7-5, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Lukas Rosol | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Christoph Negritu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. John Sperle | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
22.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Dominko | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Josip Simundza | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Tim Heger | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. David Pichler | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ivan Fomin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Andrew Paulson - laatste wedstrijden
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.23 2e ronde | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |