WEDSTRIJD
22.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Sebastian Prechtel | Kirill Mishkin | 6-4, 6-74, 10-6 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
23.10.02, 21 Jaar
23.10.02, 21 Jaar
Sebastian Prechtel vs. Kirill Mishkin - onderlinge wedstrijden
22.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Sebastian Prechtel | Kirill Mishkin | 6-4, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
Sebastian Prechtel form & Kirill Mishkin form
Sebastian Prechtel - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Fernando Cavallo | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Dax Donders | 6-3, 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Dean Thurner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Valerio Aboian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Milan Drinic | 7-5, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Lukas Rosol | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Christoph Negritu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. John Sperle | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
22.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Dominko | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Josip Simundza | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Tim Heger | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. David Pichler | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ivan Fomin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Kirill Mishkin - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rui Ning Huang | 6-4, 4-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thando Longwe-Smit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Knani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 4-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
22.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Osipov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Manuel Plunger | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Muni Ananth Mani | 6-4, 5-7, 10-12 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Rodriguez (ESP) | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Jaime Caldes | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Niels Visker | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 1-0, Jakub Wojcik - scratch | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Pisane | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Pedro Rodenas | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Popovic | 4-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Filep | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Schenekenberg | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marsel Znuderl | 7-63, 6-73, 9-11 | wedstrijd detail |