WEDSTRIJD
27.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Seita Watanabe | Bingyu Yu | 6-2, 6-2 | M15 Hua | Hard |
STATISTIEKEN
Seita Watanabe | Bingyu Yu | |
1e Service % | 48/63 (76%) | 46/66 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/48 (67%) | 28/46 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 0/10 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/66 (48%) | 21/63 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/129 (57%) | 55/129 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seita Watanabe | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Bingyu Yu | |
0-0 | ||
Seita Watanabe | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Seita Watanabe | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Seita Watanabe | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Bingyu Yu | |
Seita Watanabe | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Bingyu Yu | |
0-0 | ||
Seita Watanabe | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Bingyu Yu | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Seita Watanabe | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Bingyu Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seita Watanabe | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Japan
25.12.00, 23 Jaar
34580 $
25.12.00, 23 Jaar
34580 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
18.02.99, 25 Jaar
18.02.99, 25 Jaar
Seita Watanabe vs. Bingyu Yu - onderlinge wedstrijden
27.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Seita Watanabe | Bingyu Yu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Hua | Hard |
Seita Watanabe form & Bingyu Yu form
Seita Watanabe - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Bingyu Yu - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Freddie Ridout | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Evseev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Madhwin Kamath | 7-5, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luciano Barbarino | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bert Nuyts | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joe Tyler | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Kana | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Weitao Xu | 5-7, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Kim | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Ye Hongyu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukun Wang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ladeng Ran | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Aoran Wang | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zijiang Yang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Linang Xiao | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Xiaoyin Yang | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chen-Yu Lu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yukun Wang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Tianhui Zhang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ki Lung Ng | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aditya Vardhan Duddupudi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Luzhou - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Jeremy Jin | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Wenfu Li | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Freddy Blaydes | 7-62, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrien Gobat | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |