WEDSTRIJD
08.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Sem Verbeek | Jumpei Yamasaki | 7-63, 7-64 | Winnipeg Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Sem Verbeek | Jumpei Yamasaki | |
1e Service % | 44/80 (55%) | 59/94 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/44 (84%) | 38/59 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/36 (42%) | 19/35 (54%) |
Benutte Breakpoints | 2/10 (20%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/94 (39%) | 28/80 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/174 (51%) | 85/174 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 5 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sem Verbeek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sem Verbeek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sem Verbeek | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sem Verbeek | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sem Verbeek | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sem Verbeek | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sem Verbeek | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sem Verbeek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sem Verbeek | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sem Verbeek | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sem Verbeek | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sem Verbeek | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sem Verbeek | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Jumpei Yamasaki | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sem Verbeek vs. Jumpei Yamasaki - onderlinge wedstrijden
08.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Sem Verbeek | Jumpei Yamasaki | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | Winnipeg Challenger | Hard |
Sem Verbeek form & Jumpei Yamasaki form
Sem Verbeek - laatste wedstrijden
St. Brieuc - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Krumich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Evan Furness | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Gastao Elias | 7-67, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
27.08.20 2e ronde | vs. Clement Geens | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Louis Wessels | 7-60, Louis Wessels - scratch | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Digraci | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.20 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.03.20 Kwalif. | vs. Stephane Robert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-67, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Michail Pervolarakis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 Kwalif. | vs. Dennis Novikov | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
16.09.19 1e ronde | vs. Luke Johnson | 6-1, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.19 2e ronde | vs. Dudi Sela | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Aptos Challenger - Hard | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Jannik Sinner | 6-3, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.19 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lexington Challenger - Hard | ||||
01.08.19 3e ronde | vs. Lloyd Glasspool | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 2e ronde | vs. Enzo Wallart | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
22.07.19 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Jumpei Yamasaki - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Ryotaro Matsumura | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Taiyo Yamanaka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Issei Okamura | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Seiya Nakanishi | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuya Hirose | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Leo Vithoontien | 7-5, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Corban Crowther | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anapat Timangkul | 6-2, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Krittin Koaykul | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Suphawat Saeoui | 7-5, 5-2, Suphawat Saeoui - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Takuya Kumasaka | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Yamato Sueoka | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Shiraishi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Koki Matsuda | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Shu Muto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kody Pearson | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 1e ronde | vs. Thijmen Loof | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Toa Maeda | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Shuichi Sekiguchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 1-6, 4-5, Takuya Kumasaka - scratch | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |