WEDSTRIJD
20.06.19 | 2e ronde | Seong Chan Hong | Minjong Park | 6-71, 6-2, 6-3 | M15 Gimcheon | Hard |
STATISTIEKEN
Seong Chan Hong | Minjong Park | |
1e Service % | 71/100 (71%) | 71/90 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 51/71 (72%) | 37/71 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/29 (38%) | 11/19 (58%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/90 (47%) | 38/100 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/190 (55%) | 86/190 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Minjong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Seong Chan Hong | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Minjong Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Seong Chan Hong | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Minjong Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Seong Chan Hong | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Minjong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seong Chan Hong | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Minjong Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Seong Chan Hong | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Minjong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Seong Chan Hong | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Minjong Park | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6 | ||
6-71 |
2 | ||
Seong Chan Hong | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Minjong Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seong Chan Hong | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Minjong Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seong Chan Hong | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Minjong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Seong Chan Hong | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Minjong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Seong Chan Hong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Minjong Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Seong Chan Hong | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Minjong Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seong Chan Hong | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Minjong Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Seong Chan Hong | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Minjong Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Seong Chan Hong | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
22.10.01, 22 Jaar
22.10.01, 22 Jaar
Seong Chan Hong vs. Minjong Park - onderlinge wedstrijden
20.06.19 | 2e ronde | Seong Chan Hong | Minjong Park | 6-71, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Gimcheon | Hard |
Seong Chan Hong form & Minjong Park form
Seong Chan Hong - laatste wedstrijden
Phoenix Challenger - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Jakub Mensik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 2-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Soon-Woo Kwon | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Tristan Boyer | 3-6, 7-62, 6-77 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Stefano Napolitano | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Gabriel Diallo | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Vasek Pospisil | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Matteo Gigante | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 6-2, Dennis Novak - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siwanat Auytayakul | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
05.01.24 Halve finale | vs. Lucas Pouille | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Mark Lajal | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Hardt | 1-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Omar Jasika | 7-67, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
21.11.23 2e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 7-66, 7-66 | wedstrijd detail |
Minjong Park - laatste wedstrijden
M25 Yinchuan - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Yanjie Zheng | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pengyu Lu | 5-1, Pengyu Lu - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Rigele Te | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Chen-Yu Lu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Anseong - Clay | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jae Myeong Lee | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hyeoung Jin Kim | 6-75, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jae Myeong Lee | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Seungmin Park | 6-0, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Kim | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 6-2, 0-1, - Minjong Park - scratch | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ji Hoon Son | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Changwon - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Jung-Woong Na | 6-1, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Young Seok Kim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Jea Moon Lee | 6-1, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Young Min Joo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tae-Woo Lee | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Gimcheon - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Seong Chan Hong | 7-61, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.06.19 1e ronde | vs. Dong Ju Kim | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Ren Nakamura | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Geun Jun Kim | 7-5, 3-3, Geun Jun Kim - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Gimcheon - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Jean Thirouin | 6-4, 2-6, 1-4, - Minjong Park - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Cheong-Eui Kim | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kyubin Sakong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.06.19 Kwalif. | vs. Seong-Woon Yu | 6-2, Seong-Woon Yu - scratch | wedstrijd detail | |
Korea F5 - Hard | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Edward Bourchier | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Korea F4 - Hard | ||||
16.08.18 Kwartfinale | vs. Ryota Tanuma | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.18 2e ronde | vs. Ajeet Rai | 7-62, 2-6, 4-2, Ajeet Rai - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.18 1e ronde | vs. William Ma | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Korea F3 - Hard | ||||
17.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 0-6, 7-69, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sang-Yuop Kim | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |