WEDSTRIJD
18.06.19 | Kwalif. | Seong Taek Im | Seita Watanabe | 6-3, 6-75, 14-12 | M15 Gimcheon | Hard |
STATISTIEKEN
Seong Taek Im | Seita Watanabe | |
1e Service % | 46/89 (52%) | 49/82 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/46 (70%) | 24/49 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/43 (28%) | 15/33 (45%) |
Benutte Breakpoints | 7/7 (100%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/82 (52%) | 45/89 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/171 (51%) | 84/171 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Seita Watanabe | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seong Taek Im | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Seong Taek Im | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Seong Taek Im | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Seong Taek Im | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Seong Taek Im | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Seong Taek Im | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Seong Taek Im | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Seong Taek Im | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Seong Taek Im | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seong Taek Im | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Seita Watanabe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seong Taek Im | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Seita Watanabe | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 1-5, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8, 9-9, 9-10, 10-10, 10-11, 11-11, 11-12, 12-12, 13-12 | ||
14-12 |
Republic of Korea
08.08.98, 25 Jaar
08.08.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Japan
25.12.00, 23 Jaar
34580 $
25.12.00, 23 Jaar
34580 $
Seong Taek Im vs. Seita Watanabe - onderlinge wedstrijden
18.06.19 | Kwalif. | Seong Taek Im | Seita Watanabe | 6-3, 6-75, 14-12 | wedstrijd detail | M15 Gimcheon | Hard |
Seong Taek Im form & Seita Watanabe form
Seong Taek Im - laatste wedstrijden
M15 Gimcheon - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Jung-Woong Na | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Seita Watanabe | 6-3, 6-75, 14-12 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Young-Hoon Jeong | 5-7, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Seongbin Sim | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hyeon Il Jung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Korea F5 - Hard | ||||
22.08.18 2e ronde | vs. Cheong-Eui Kim | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.18 1e ronde | vs. Hyeong Don Kim | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.18 Kwalif. | vs. Seong Jae Han | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Seungri Choi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Korea F4 - Hard | ||||
13.08.18 Kwalif. | vs. Rahul Shankar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.08.18 1e ronde | vs. Oh-Hee Kwon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Seong Jae Han | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mingyuan Yang | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
16.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Korea F8 - Clay | ||||
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jong-Min Choi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Korea F5 - Hard | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ju-Hae Moon | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Korea F4 - Hard | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Seunghun Shin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Korea F3 - Hard | ||||
27.06.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jun Sang Park | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.06.16 Kwalif. | vs. Jae Hwan Kim | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.16 2e ronde van de kwal. | vs. Hyung-Chan Lim | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Korea F7 - Clay | ||||
07.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Dong-Hak Sin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Korea F7 - Hard | ||||
23.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Sung-Keun Jeong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Korea F6 - Hard | ||||
16.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Seung-Min Lee | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Ho-Min Kang | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Korea F1 - Hard | ||||
21.04.14 1e ronde van de kwal. | vs. Seung-Jae Lee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Seita Watanabe - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
22.12.23 2e ronde | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |