Sergei Pogosian vs. Neil Oberleitner 14.05.2019

Sergei Pogosian vs. Neil Oberleitner 14.05.2019 - M15 Antalya - confrontatie

WEDSTRIJD

14.05.19Kwalif.Sergei Pogosian Neil Oberleitner 6-3, 6-2 Turkey M15 Antalya Clay

STATISTIEKEN

6-2

Sergei Pogosian
Russia
12.07.98, 21 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
05.08.99, 20 Jaar







Neil Oberleitner
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Sergei Pogosian vs. Neil Oberleitner - onderlinge wedstrijden

14.05.19Kwalif.Sergei PogosianNeil Oberleitner6-3, 6-2 wedstrijd detailTurkey M15 Antalya Clay

Sergei Pogosian - laatste wedstrijden

Russia M15 Kazan - I. hard
10.03.20
1e ronde
vs. Maxim Ratniuk4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Russia M15 Kazan - I. hard
23.01.20
2e ronde
vs. Savriyan Danilov2-6, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
22.01.20
1e ronde
vs. Richard Muzaev7-67, 6-2 overwinningwedstrijd detail
21.01.20
Kwalif.
vs. Pavel Shchaya-Zubrov6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
20.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Petr Kapuskin6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
17.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Guillaume Dermiens2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
10.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Fausto Tabacco2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Uzbekistan M15 Bukhara - Hard
15.10.19
1e ronde
vs. Alexandr Binda6-4, 5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Uzbekistan M15 Karshi - Hard
09.10.19
1e ronde
vs. Timur Khabibulin6-72, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Finland M15 Pajulahti - I. hard
19.09.19
2e ronde
vs. Savriyan Danilov4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
18.09.19
1e ronde
vs. Tom Hands6-3, 1-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
17.09.19
Kwalif.
vs. Otto Leikola6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
16.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Edis Nokic6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Russia M15 Moscow - Clay
20.08.19
Kwalif.
vs. Kenneth Raisma2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
19.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Rail Ibragimov6-3, 4-6, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Russia M15 Moscow - Clay
12.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Bekkhan Atlangeriev3-6, 1-4, - Sergei Pogosian - scratchnederlaagwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
24.05.19
Kwartfinale
vs. Niklas Guttau1-4, - Sergei Pogosian - scratchnederlaagwedstrijd detail
23.05.19
2e ronde
vs. Takashi Saito6-3, 4-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
22.05.19
1e ronde
vs. Anze Arh6-5, Anze Arh - scratchoverwinningwedstrijd detail
21.05.19
Kwalif.
vs. Gleb Blekher6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
20.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Stefanos Sakellaridis6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
15.05.19
1e ronde
vs. Aleksandre Metreveli3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
14.05.19
Kwalif.
vs. Neil Oberleitner6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Daniel Kossek6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
25.03.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ioannis Stergiou6-78, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt Egypt F28 - Hard
18.11.18
2e ronde van de kwal.
vs. Marco De Rossi1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Egypt Egypt F27 - Hard
11.11.18
2e ronde van de kwal.
vs. Shamael Chaudhry3-6, 6-4, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
10.11.18
1e ronde van de kwal.
vs. Maximiliano Roman Mayorga6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt Egypt F26 - Hard
06.11.18
1e ronde
vs. Sagadat Ayap3-6, - Sergei Pogosian - scratchnederlaagwedstrijd detail
05.11.18
Kwalif.
vs. Mattia Rossi7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail

Neil Oberleitner - laatste wedstrijden

Greece M15 Heraklion - Hard
08.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Gabriele Bombara6-4, 3-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
05.03.20
2e ronde
vs. Dusty H. Boyer0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
03.03.20
1e ronde
vs. Stamatis Kapiris6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
28.01.20
1e ronde
vs. Andrea Guerrieri3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
27.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Lisandru Rodriguez6-3, 2-6, 11-9 overwinningwedstrijd detail
27.01.20
Kwalif.
vs. Alberto Barroso Campos4-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
26.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Luis Faria1-6, 6-4, 10-2 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
19.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Hugo Voljacques0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
12.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Nikolay Vylegzhanin1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
24.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Aleksei Khomich2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
21.11.19
2e ronde
vs. Mick Veldheer1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
20.11.19
1e ronde
vs. Sergey Fomin6-77, 6-1, 4-1, Sergey Fomin - scratchoverwinningwedstrijd detail
19.11.19
Kwalif.
vs. Deney Wassermann3-6, 6-3, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
18.11.19
2e ronde van de kwal.
vs. Ran Amar6-2, 3-6, 12-10 overwinningwedstrijd detail
17.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Mile Matic3-6, 7-5, 12-10 overwinningwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
10.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Patrick Kypson2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
23.10.19
1e ronde
vs. Kyrian Jacquet0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
22.10.19
Kwalif.
vs. Lodewijk Weststrate7-67, 3-6, 11-9 overwinningwedstrijd detail
21.10.19
2e ronde van de kwal.
vs. Tsimafei Basalyha3-6, 6-2, 10-5 overwinningwedstrijd detail
20.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Lewei Cai6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
17.10.19
2e ronde
vs. Pablo Vivero Gonzalez3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
16.10.19
1e ronde
vs. Giovanni Calvano7-64, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
15.10.19
Kwalif.
vs. Lodewijk Weststrate3-6, 6-1, 11-9 overwinningwedstrijd detail
14.10.19
2e ronde van de kwal.
vs. Marco Zocastello6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
13.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Davud Amirov6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
07.10.19
2e ronde van de kwal.
vs. Tomas Papik6-4, 4-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
06.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Iker Urribarrens Ramirez6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Tabarka - Clay
12.09.19
2e ronde
vs. Sebastian Baez3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
11.09.19
1e ronde
vs. Niccolo Inserra6-2, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Tabarka - Clay
01.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ilarion Danilchenko4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
<