WEDSTRIJD
20.09.19 | Kwartfinale | Sergey Fomin | George Tsivadze | 6-3, 6-3 | M15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Sergey Fomin | George Tsivadze | |
1e Service % | 36/52 (69%) | 33/54 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/36 (78%) | 20/33 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/16 (31%) | 5/21 (24%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/54 (54%) | 19/52 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Sergey Fomin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sergey Fomin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Sergey Fomin | 3-1 | |
0-0 | ||
Sergey Fomin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-3 | George Tsivadze | |
0-0 | ||
Sergey Fomin | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | George Tsivadze | |
0-0 | ||
Sergey Fomin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Sergey Fomin | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-2 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sergey Fomin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sergey Fomin vs. George Tsivadze - onderlinge wedstrijden
02.08.22 | 1e ronde | Sergey Fomin | George Tsivadze | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Tbilisi | Hard |
20.09.19 | Kwartfinale | Sergey Fomin | George Tsivadze | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Shymkent | Clay |
24.05.16 | 1e ronde | George Tsivadze | Sergey Fomin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Uzbekistan F3 | Hard |
Sergey Fomin form & George Tsivadze form
Sergey Fomin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Halve finale | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
George Tsivadze - laatste wedstrijden
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.22 Kwartfinale | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
10.08.22 2e ronde | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |