WEDSTRIJD
27.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Sergey Shipilov | Emmanuel Luria | 6-4, 6-1 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Uzbekistan
03.07.93, 30 Jaar
14922 $
03.07.93, 30 Jaar
14922 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
29.07.98, 25 Jaar
29.07.98, 25 Jaar
Sergey Shipilov vs. Emmanuel Luria - onderlinge wedstrijden
27.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Sergey Shipilov | Emmanuel Luria | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Sergey Shipilov form & Emmanuel Luria form
Sergey Shipilov - laatste wedstrijden
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Natthasith Kunsuwan | 1-6, 7-64, 5-10 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mungmun Ohmarak | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
24.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Blake Ellis | 2-6, 0-2, - Sergey Shipilov - scratch | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Egor Noskin | 7-61, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Saba Purtseladze | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Pak Long Yeung | 4-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gokul Suresh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Lucas Renard | 6-2, 6-78, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Masayoshi Ono | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Jie-Ming Pai | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gleb Smolyakov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F42 - Hard | ||||
19.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-63, 6-73, -def. | wedstrijd detail | |
Turkey F41 - Hard | ||||
12.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Kjaergaard Rejnhold | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Halit Berke Mangaloglu | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.15 Kwalif. | vs. Victor-Mugurel Anagnastopol | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Turkey F40 - Hard | ||||
05.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Aria Harajchi | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Russia F8 - Clay | ||||
07.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Kushakov | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail |
Emmanuel Luria - laatste wedstrijden
M15 Jerusalem - Hard | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Pretoria - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Johannesburg - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.04.19 Kwalif. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.19 Kwalif. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
Greece F8 - Hard | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Greece F7 - Hard | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.11.18 Kwalif. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |