WEDSTRIJD
28.01.18 | 2e ronde van de kwal. | Sergio Luis Hernandez Ramirez | Danil Spasibo | 6-1, 6-0 | Turkey F4 | Clay |
STATISTIEKEN
Colombia
28.08.99, 24 Jaar
10258 $
28.08.99, 24 Jaar
10258 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
19.06.01, 22 Jaar
19.06.01, 22 Jaar
Sergio Luis Hernandez Ramirez vs. Danil Spasibo - onderlinge wedstrijden
28.01.18 | 2e ronde van de kwal. | Sergio Luis Hernandez Ramirez | Danil Spasibo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Turkey F4 | Clay |
Sergio Luis Hernandez Ramirez form & Danil Spasibo form
Sergio Luis Hernandez Ramirez - laatste wedstrijden
Bogota Challenger - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cundinamarca - Clay | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Johan Alexander Rodriguez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 1e ronde | vs. Fletcher Scott | 5-7, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Medellin - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ibague - Clay | ||||
07.09.21 1e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Guayaquil - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Farzin Danny Amiri | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portoviejo - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tristan Mccormick | 6-72, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ramon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.21 Kwalif. | vs. Alan Kohen | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Enmanuel Munoz | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
01.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Mandlik | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Novak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Eduardo Struvay | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Michael Beltran Rubio | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Juan Montes | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Maximiliano Estevez | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Rikhardt Bierman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pirolt | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
27.11.18 1e ronde | vs. Alec Adamson | 0-3, - Sergio Luis Hernandez Ramirez - scratch | wedstrijd detail | |
Panama F4 - Clay | ||||
19.11.18 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bolivia F3 - Clay | ||||
27.09.18 2e ronde | vs. Federico Zeballos | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bolivia F2 - Clay | ||||
18.09.18 1e ronde | vs. Franco Capalbo | 1-6, 7-61, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bolivia F1 - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Jose Pereira | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail |
Danil Spasibo - laatste wedstrijden
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Zhukov | 6-3, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eskander Guryev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Baran Soyler | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Agafonov | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
18.01.22 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ryzhikov | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Ilya Snitari | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mirko Lagasio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Rizzuti | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Farzin Danny Amiri | 2-6, 7-66, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Sergey Bolotov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 Kwalif. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omer Yeshaya | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
30.07.21 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Asaf Friedler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 5-7, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Egor Noskin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arseniy Khokhlov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |