WEDSTRIJD
07.05.19 | 1e ronde | Shalva Dzhanashia | Boris Butulija | 6-4, 6-3 | M15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Shalva Dzhanashia | Boris Butulija | |
1e Service % | 28/48 (58%) | 50/81 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/28 (64%) | 26/50 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/20 (50%) | 13/31 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/81 (52%) | 20/48 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/129 (54%) | 59/129 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Boris Butulija | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shalva Dzhanashia | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Shalva Dzhanashia | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Boris Butulija | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Shalva Dzhanashia | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shalva Dzhanashia | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Boris Butulija | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Boris Butulija | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shalva Dzhanashia | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Boris Butulija | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shalva Dzhanashia vs. Boris Butulija - onderlinge wedstrijden
07.05.19 | 1e ronde | Shalva Dzhanashia | Boris Butulija | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
Shalva Dzhanashia form & Boris Butulija form
Shalva Dzhanashia - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Thomas Faurel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Semen Voronin | 7-65, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Louis Tessa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Stuart Parker | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
20.10.19 Finale | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.10.19 Halve finale | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.19 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Azamat Lukmanov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Timur Maulenov | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Vladimir Korolev | 7-62, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail |
Boris Butulija - laatste wedstrijden
M15 Azay - I. hard | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Emile Hudd | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lons - I. hard | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Tibo Colson | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Mats Moraing | 7-5, 1-0, Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zach Stephens | 4-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Matic Dimic | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Jannik Maute | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Finn Murgett | 6-72, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 1-2, - Boris Butulija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Dylan Salton | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Yassine Dlimi | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-1, Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Yassine Smiej | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |