WEDSTRIJD
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Shinnosuke Hiramatsu | Roland Stuurman | 7-5, 6-4 | M15 Eupen | Clay |
STATISTIEKEN
Japan
11.10.96, 27 Jaar
11.10.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
06.06.99, 24 Jaar
10047 $
06.06.99, 24 Jaar
10047 $
Shinnosuke Hiramatsu vs. Roland Stuurman - onderlinge wedstrijden
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Shinnosuke Hiramatsu | Roland Stuurman | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Eupen | Clay |
Shinnosuke Hiramatsu form & Roland Stuurman form
Shinnosuke Hiramatsu - laatste wedstrijden
M25 Sapporo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Issei Okamura | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kouhei Maeda | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mak Mikovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Pietro Marino | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antreas Stavrou | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 3-6, 7-65, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Andrea Pecorella | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Dayne Kelly | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Corey Gaal | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Charlie Snow | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Matthew Hulme | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jayden Court | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Cherkovets | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Radomir Tomic | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.23 Kwalif. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mihail Kuseski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 0-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Roland Stuurman - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 6-2, Philip Hjorth - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 6-4, 5-5, Romain Faucon - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Pinto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Aleksander Chayka | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luc Fomba | 6-72, 7-66, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Brown | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Fabien Salle | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alaa Trifi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhengyu Sun | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Leo Matthysen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Farhan Amiri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Basic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 7-60, 14-12 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Knani | 1-1, Omar Knani - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Stijn Slump | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |