WEDSTRIJD
17.10.19 | 2e ronde | Shintaro Mochizuki | Seong-Gook Oh | 6-2, 6-3 | M15 Changwon | Hard |
STATISTIEKEN
Shintaro Mochizuki | Seong-Gook Oh | |
1e Service % | 22/42 (52%) | 34/51 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/22 (64%) | 10/34 (29%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/20 (50%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/51 (65%) | 18/42 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shintaro Mochizuki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Shintaro Mochizuki | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Seong-Gook Oh | |
Shintaro Mochizuki | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-2 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0 | ||
Shintaro Mochizuki | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Shintaro Mochizuki | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Shintaro Mochizuki | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Shintaro Mochizuki | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shintaro Mochizuki | 4-3 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
5-3 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shintaro Mochizuki vs. Seong-Gook Oh - onderlinge wedstrijden
17.10.19 | 2e ronde | Shintaro Mochizuki | Seong-Gook Oh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Changwon | Hard |
Shintaro Mochizuki form & Seong-Gook Oh form
Shintaro Mochizuki - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mayo | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Kozlov | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Tomas Machac | 5-7, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tristan Schoolkate | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Taro Daniel | 1-3, - Shintaro Mochizuki - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Kaichi Uchida | 7-610, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Aslan Karatsev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Alexei Popyrin | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 0-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 | vs. Yshai Oliel | 6-2, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arthur Cazaux | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 7-68, 6-1 | wedstrijd detail |
Seong-Gook Oh - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Reinberg | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Dabryian | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Broville | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noppadol Noikor | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Marek Gengel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Changwon - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Ju-Hae Moon | 1-6, 6-4, 5-2, Ju-Hae Moon - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Jung-Woong Na | 3-6, 7-5, 4-2, Jung-Woong Na - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Shintaro Imai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
28.06.19 Kwartfinale | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Oh-Hee Kwon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Hyeon Il Jung | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Sanhui Shin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gimcheon - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Sung Jun Park | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
08.06.19 Halve finale | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.06.19 Kwartfinale | vs. Young Seok Kim | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.19 2e ronde | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.19 1e ronde | vs. Sung Jun Park | 6-4, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
Vietnam F5 - Hard | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Filip Bergevi | 7-63, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vietnam F4 - Hard | ||||
22.10.18 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |