WEDSTRIJD
08.03.19 | Kwartfinale | Sho Shimabukuro | Naoki Tajima | 6-3, 7-5 | M15 Nishi | Hard |
STATISTIEKEN
Sho Shimabukuro | Naoki Tajima | |
1e Service % | 74/74 (100%) | 59/62 (95%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 50/74 (68%) | 34/59 (58%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/62 (40%) | 24/74 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sho Shimabukuro vs. Naoki Tajima - onderlinge wedstrijden
12.08.21 | 2e ronde | Sho Shimabukuro | Naoki Tajima | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
08.03.19 | Kwartfinale | Sho Shimabukuro | Naoki Tajima | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Nishi | Hard |
Sho Shimabukuro form & Naoki Tajima form
Sho Shimabukuro - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-72, 7-64, 6-72 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Fonio | 0-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Yan Bai | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Luca Nardi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
30.09.23 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-75, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-77, 7-66 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saba Purtseladze | 6-0, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-2, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Yshai Oliel | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Kwalif. | vs. Liam Broady | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gauthier Onclin | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Naoki Tajima - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryotaro Shimomura | 3-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Sam Oster | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Duncan Mccall | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 5-7, 6-4, 2-5, - Naoki Tajima - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Luke Sorensen | 7-63, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Loccisano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
18.01.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mashari Nawaf | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Bortnichek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 2-6, 6-0, 3-0, Tanguy Genier - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Matteo Covato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Emile Hudd | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Geni Inoue | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kemal Arda Karakas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Thomas Patton | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |