WEDSTRIJD
28.02.19 | 2e ronde | Shuichi Sekiguchi | Vincent Stouff | 4-6, 6-1, 6-2 | M25 Albury | Grass |
STATISTIEKEN
Shuichi Sekiguchi | Vincent Stouff | |
1e Service % | 54/87 (62%) | 54/79 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/54 (76%) | 36/54 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/33 (55%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/79 (42%) | 28/87 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/166 (55%) | 74/166 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 4 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Shuichi Sekiguchi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vincent Stouff | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Shuichi Sekiguchi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Vincent Stouff | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Shuichi Sekiguchi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Vincent Stouff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Shuichi Sekiguchi | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Vincent Stouff | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Shuichi Sekiguchi | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Vincent Stouff | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Shuichi Sekiguchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Vincent Stouff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shuichi Sekiguchi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Vincent Stouff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Shuichi Sekiguchi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Vincent Stouff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shuichi Sekiguchi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Vincent Stouff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Shuichi Sekiguchi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Vincent Stouff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Shuichi Sekiguchi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Vincent Stouff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shuichi Sekiguchi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Vincent Stouff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shuichi Sekiguchi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
03.06.86, 37 Jaar
25711 $
03.06.86, 37 Jaar
25711 $
Shuichi Sekiguchi vs. Vincent Stouff - onderlinge wedstrijden
28.02.19 | 2e ronde | Shuichi Sekiguchi | Vincent Stouff | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Albury | Grass |
Shuichi Sekiguchi form & Vincent Stouff form
Shuichi Sekiguchi - laatste wedstrijden
M25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
16.09.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 2e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ryota Tanuma | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Daisuke Sumizawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Chase Ferguson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hiroki Sakagawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francis Casey Alcantara | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Dominik Palan | 6-70, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Markos Kalovelonis | 7-61, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Egor Agafonov | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Maximus Jones | 4-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Credit Chaiyarin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Thiemo de Bakker | 1-6, 6-1, 3-1, Thiemo de Bakker - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Tegar Abdi Satrio Wibowo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Jea Moon Lee | - | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Lucknow - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Karan Singh | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Vincent Stouff - laatste wedstrijden
Blois Challenger - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
22.04.21 2e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.21 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-74, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.04.21 Kwalif. | vs. Maxime Mora | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adrien Gobat | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
17.03.21 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Mischa Zverev | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.21 Kwalif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 1-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Tobias Simon | 1-0, Tobias Simon - scratch | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Simoes | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.21 2e ronde | vs. Johan Sebastien Tatlot | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.21 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Maxence Broville | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tak Khunn Wang | 7-63, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Geelong - Grass | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-3, Thomas Fancutt - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. James Ibrahim | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marcus Stathos | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
06.03.20 Kwartfinale | vs. Rio Noguchi | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Alexander Crnokrak | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |