WEDSTRIJD
11.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Simon Anthony Ivanov | Glenn Smits | 6-1, 6-3 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
24.10.90, 33 Jaar
27861 $
24.10.90, 33 Jaar
27861 $
Simon Anthony Ivanov vs. Glenn Smits - onderlinge wedstrijden
11.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Simon Anthony Ivanov | Glenn Smits | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Simon Anthony Ivanov form & Glenn Smits form
Simon Anthony Ivanov - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 0-3, - Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. David Prasievi | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Niccolo Catini | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Joshua Goodger | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 3-0, Stefanos Sakellaridis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Dragos Constantin Ignat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 0-4, - Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Peter Fajta | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-68, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Calin Manda | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Marc Majdandzic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-70, 0-4, - Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Antonio Massara | 7-68, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Elmer Moller | 4-6, 4-4, - Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
21.05.23 Halve finale | vs. Simone Roncalli | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Glenn Smits - laatste wedstrijden
Rennes Challenger - I. hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bega | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Louis Wessels | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Marlon Vankan | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Giacalone | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
17.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gijs Brouwer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Erbol Eldiyar Uulu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Stefan Seifert | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cheraag Bajwa | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.19 2e ronde | vs. Marko Miladinovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guney Ege Cetin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Baskov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tadas Tarasevicius | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Joffrey De Schepper | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |