WEDSTRIJD
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Simon Anthony Ivanov | Ibrahim Kibet Yego | 6-0, 6-3 | M15 Casablanca | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kenya
24.04.96, 27 Jaar
24.04.96, 27 Jaar
Simon Anthony Ivanov vs. Ibrahim Kibet Yego - onderlinge wedstrijden
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Simon Anthony Ivanov | Ibrahim Kibet Yego | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Casablanca | Clay |
Simon Anthony Ivanov form & Ibrahim Kibet Yego form
Simon Anthony Ivanov - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 0-3, - Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. David Prasievi | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Niccolo Catini | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Joshua Goodger | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 3-0, Stefanos Sakellaridis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Dragos Constantin Ignat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 0-4, - Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Peter Fajta | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-68, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Calin Manda | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Marc Majdandzic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-70, 0-4, - Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Antonio Massara | 7-68, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Elmer Moller | 4-6, 4-4, - Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
21.05.23 Halve finale | vs. Simone Roncalli | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Ibrahim Kibet Yego - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sahil Gaware | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bertuccioli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Courtney John Lock | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ansu Bhuyan | 5-7, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
04.11.19 Kwalif. | vs. Dylan Salton | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Yash Chaurasia | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Quartey | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Emmanuel Idoko | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Friday | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Agadir - Clay | ||||
29.07.19 Kwalif. | vs. Matthew Mendez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hamza Hmina | 6-4, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Anthony Ivanov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kampala - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Alexey Dubinin | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Coutinho | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Kampala - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kampala - Clay | ||||
06.05.19 Kwalif. | vs. Rishi Reddy | 6-3, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
05.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Sheer Mohamed | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Uganda F4 - Clay | ||||
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Ku Meza | 7-5, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Uganda F3 - Clay | ||||
13.05.18 Kwalif. | vs. Dhruv Sunish | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Dubinin | 5-7, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Uganda F2 - Clay | ||||
06.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Christoffer Solberg | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Australia F4 - Clay | ||||
25.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Aaron Addison | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Australia F3 - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jayden Court | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Australia F1 - Grass | ||||
25.02.18 Kwalif. | vs. Chase Ferguson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Taylor | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |