WEDSTRIJD
11.09.20 | 1e ronde | Simon Carr | Sergey Fomin | 6-0, 7-5 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Simon Carr | 3-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
4-0 | Sergey Fomin | |
0-0 | ||
Simon Carr | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-15 | ||
Simon Carr | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Simon Carr | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simon Carr | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
2-4 | Sergey Fomin | |
0-0 | ||
Simon Carr | 3-4 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
3-5 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Simon Carr | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Simon Carr | 6-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Simon Carr vs. Sergey Fomin - onderlinge wedstrijden
11.09.20 | 1e ronde | Simon Carr | Sergey Fomin | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Simon Carr form & Sergey Fomin form
Simon Carr - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Francois Musitelli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
03.02.23 Rubber 1 | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 Kwalif. | vs. Donald Young | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Chappell | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Alex Michelsen | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Ponwith | 2-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
17.09.22 | vs. Darian King | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.22 Rubber 1 | vs. Matthew Foster-Estwick | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 2-6, 2-3, - Simon Carr - scratch | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Pereira | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Rio Noguchi | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Max Cunat | 6-74, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
23.06.22 Kwartfinale | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.22 2e ronde | vs. James Frawley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Mario Mansilla Diez | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
17.06.22 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.06.22 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Alexander Hoogmartens | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.06.22 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
21.05.22 Halve finale | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sergey Fomin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Finale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |