WEDSTRIJD
22.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Simone Cacciapuoti | Clement Larriere | 6-3, 6-4 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
27.08.00, 23 Jaar
27.08.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Simone Cacciapuoti vs. Clement Larriere - onderlinge wedstrijden
22.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Simone Cacciapuoti | Clement Larriere | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Simone Cacciapuoti form & Clement Larriere form
Simone Cacciapuoti - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Cortegiani | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Salerno - Hard | ||||
05.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Alberto Fossati | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Craiova - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Radu Munteanu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Evans | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
09.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan La Cava | 6-0, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patric Prinoth | 7-65, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Pozzani | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Baldisserri | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Fellin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Morolli | 1-6, 7-65, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Menelaos Efstathiou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Grekul | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Gima | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
20.06.20 1e ronde | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Riedel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Ergeneman | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.19 Kwalif. | vs. Igor Saveljic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Baskov | 5-7, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ron Mansdorf | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.19 Kwalif. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 6-4, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Radosavljevic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
27.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Rocco Piatti | 3-6, 3-4, - Simone Cacciapuoti - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
12.08.19 Kwalif. | vs. Giannicola Misasi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Vescovi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Clement Larriere - laatste wedstrijden
M25 Montauban - Clay | ||||
25.06.19 Kwalif. | vs. Florent Bax | 2-6, 0-3, - Clement Larriere - scratch | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Klegou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Toulouse - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Tessa | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
30.04.19 1e ronde | vs. Yvo Panak | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Cacciapuoti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Ivan Davydov | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Linus Frost | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
02.04.19 1e ronde | vs. Jules Okala | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Maxime Tchoutakian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Hugo Pontico | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Toulouse - I. hard | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Hillhouse | 2-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.19 Kwalif. | vs. Theo Arribage | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.19 Kwalif. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.19 Kwalif. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Canter | 1-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.19 2e ronde | vs. Orlando Luz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.19 1e ronde | vs. Raffaele Giuliano | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.01.19 Kwalif. | vs. Luis Faria | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Procopio | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Munafo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F15 - Hard | ||||
15.08.18 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F12 - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde | vs. David Pichler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
France F14 - Clay | ||||
17.07.18 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
France F13 - Hard | ||||
11.07.18 2e ronde | vs. Remi Boutillier | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.07.18 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Korea F3 - Hard | ||||
19.06.18 1e ronde | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Korea F2 - Hard | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Yunseong Chung | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |