WEDSTRIJD
16.04.19 | 1e ronde | Skander Mansouri | Elliot Benchetrit | 6-4, 7-65 | Tunis Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Skander Mansouri | Elliot Benchetrit | |
1e Service % | 39/87 (45%) | 53/89 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/39 (69%) | 29/53 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 26/48 (54%) | 21/36 (58%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/89 (44%) | 34/87 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/176 (52%) | 84/176 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 5 |
Aces | 10 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Skander Mansouri | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Skander Mansouri | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Skander Mansouri | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Skander Mansouri | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Skander Mansouri | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Skander Mansouri | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Skander Mansouri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Skander Mansouri | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Skander Mansouri | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Skander Mansouri | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Skander Mansouri | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Elliot Benchetrit | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Skander Mansouri vs. Elliot Benchetrit - onderlinge wedstrijden
03.11.22 | 2e ronde | Skander Mansouri | Elliot Benchetrit | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Monastir | Hard |
16.04.19 | 1e ronde | Skander Mansouri | Elliot Benchetrit | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | Tunis Challenger | Clay |
28.07.17 | Halve finale | Elliot Benchetrit | Skander Mansouri | 6-75, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Morocco F2 | Clay |
Skander Mansouri form & Elliot Benchetrit form
Skander Mansouri - laatste wedstrijden
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Tom Evans | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Lorusso | 6-715, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 Kwalif. | vs. Abedallah Shelbayh | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Alex Bolt | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Polansky | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Kei Nishikori | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail |
Elliot Benchetrit - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Noah Lopez | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Nick Chappell | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 1-2, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 3-6, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matej Vocel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Tiago Pereira | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Louis Tessa | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirza Basic | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-4, 3-6, 0-2, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 4-4, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |