WEDSTRIJD
04.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Spencer Papa | Tim Zeitvogel | 6-2, 6-2 | M25 Malibu | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
01.05.00, 23 Jaar
01.05.00, 23 Jaar
Spencer Papa vs. Tim Zeitvogel - onderlinge wedstrijden
04.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Spencer Papa | Tim Zeitvogel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Malibu | Hard |
Spencer Papa form & Tim Zeitvogel form
Spencer Papa - laatste wedstrijden
M25 Las - Hard | ||||
05.03.20 1e ronde | vs. Justin Roberts | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.20 2e ronde | vs. Martin Redlicki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Murphy Cassone | Murphy Cassone - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
06.02.20 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 Kwalif. | vs. Jett Middleton | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Ortlip | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Erick Sanchez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Kamyshev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Austin - Hard | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Evan Zhu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Malibu - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Axel Geller | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Brandon Perez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Zeitvogel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Fort - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Zachary Svajda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Constantin Frantzen | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Janicije Sasha Karic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Norman - Hard | ||||
05.10.19 Kwartfinale | vs. Michael Geerts | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Nathan Ponwith | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Ben Patael | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Houston - Hard | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Banzer | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karol Paluch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Nathan Ponwith | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Reese Stalder | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
USA F31 - Hard | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.11.18 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Tim Zeitvogel - laatste wedstrijden
M25 Malibu - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Spencer Papa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wetzlar - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maik Steiner | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
France F19 - Carpet | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Thibaut Beaucourt | 6-79, 6-0, 6-74 | wedstrijd detail | |
Germany F12 - Clay | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Germany F11 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gil Uwe Grund | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Germany F10 - Clay | ||||
30.07.18 Kwalif. | vs. Gibril Diarra | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Linus Bilfinger-Sanchez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maik Moraing | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Marburg Challenger - Clay | ||||
30.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |