WEDSTRIJD
02.03.20 | 2e ronde van de kwal. | Stefan Bianchet | Omar Fields | 2-6, 6-3, 12-10 | M25 Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Stefan Bianchet | Omar Fields | |
1e Service % | 45/66 (68%) | 45/68 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/45 (60%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/21 (43%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/68 (46%) | 30/66 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/134 (50%) | 67/134 (50%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Omar Fields | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stefan Bianchet | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Omar Fields | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefan Bianchet | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Omar Fields | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Stefan Bianchet | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Omar Fields | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Stefan Bianchet | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Omar Fields | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefan Bianchet | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Omar Fields | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Stefan Bianchet | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Omar Fields | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stefan Bianchet | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-2 | Omar Fields | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Stefan Bianchet | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
5-3 | Omar Fields | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
Stefan Bianchet | 0-0 | |
12-10 |
Australia
13.01.02, 22 Jaar
13.01.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
06.03.97, 27 Jaar
06.03.97, 27 Jaar
Stefan Bianchet vs. Omar Fields - onderlinge wedstrijden
02.03.20 | 2e ronde van de kwal. | Stefan Bianchet | Omar Fields | 2-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | M25 Mildura | Grass |
Stefan Bianchet form & Omar Fields form
Stefan Bianchet - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jay Fairclough | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timmy Karpinski | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Winter Meagher | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jesse Delaney | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Zaharije-Zak Talic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 4-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timmy Karpinski | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Klintcharov | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenta Nakamura | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cade Birrell | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Tai Sach | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lleyton Richards | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jesse Delaney | 1-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugh Winter | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Thomas Fancutt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Andre Filep | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amor Jasika | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Arjun Mehrotra | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Winter Meagher | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Amato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zaharije-Zak Talic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ethan Cook | 3-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Hulme | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Adam-Gedge | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Amor Jasika | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hudson Baxter | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Omar Fields - laatste wedstrijden
M25 Gold - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Bruce-Smith | 7-68, 6-77, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Chen-Yu Lu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. William Jesser | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mathew Pese | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Tomohiro Masabayashi | 5-7, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toru Horie | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Hiroki Sakagawa | 7-5, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ian Jiang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Linh Giang Trinh | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Taketo Takamisawa | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Rob Reynolds | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elijah Cham | 6-2, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Woerndle | 6-76, 7-65, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Lorusso | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ying-Ze Chen | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Muni Ananth Mani | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 7-65, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-0, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Care | 6-2, 2-0, Cristian Care - scratch | wedstrijd detail |