WEDSTRIJD
18.09.19 | 1e ronde | Stefan Palosi | Luca George Tatomir | 6-4, 6-0 | M15 Targu | Clay |
STATISTIEKEN
Stefan Palosi | Luca George Tatomir | |
1e Service % | 27/47 (57%) | 36/48 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/27 (81%) | 16/36 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 5/12 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/48 (56%) | 16/47 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Stefan Palosi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Luca George Tatomir | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Stefan Palosi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Luca George Tatomir | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Stefan Palosi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-2 | Luca George Tatomir | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefan Palosi | 4-2 | |
0-0 | ||
Stefan Palosi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Luca George Tatomir | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Stefan Palosi | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Luca George Tatomir | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefan Palosi | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Luca George Tatomir | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Stefan Palosi | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Luca George Tatomir | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stefan Palosi vs. Luca George Tatomir - onderlinge wedstrijden
18.09.19 | 1e ronde | Stefan Palosi | Luca George Tatomir | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Targu | Clay |
21.08.19 | 1e ronde | Luca George Tatomir | Stefan Palosi | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Curtea | Clay |
Stefan Palosi form & Luca George Tatomir form
Stefan Palosi - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Lucas Gerch | 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Iannis Miletich | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Yanaki Milev | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anthony Genov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Andrea Gola | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Martin Krumich | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Lacides | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Artur Kukasian | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adrien Berrut | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Warren Wood | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Naoki Tajima | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Matthieu Chambonniere | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Konstantine Gogeliya | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Saud Alhogbani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Fabio Nestola | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Siddarth Madhavan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Luca George Tatomir - laatste wedstrijden
M15 Burgas - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Dimitrov | 7-65, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Crivoi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Popovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 3-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Popovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
06.08.19 Kwalif. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-2, 5-7, 12-14 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-0, Mihnea Lorin Stefan Turcu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Chitila - Clay | ||||
30.07.19 Kwalif. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Plovdiv - Clay | ||||
04.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 6-1, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Damian | 0-3, - Luca George Tatomir - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Casale - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
15.04.19 2e ronde | vs. Jan Satral | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.04.19 1e ronde | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.04.19 Kwalif. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Masala | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.04.19 Kwalif. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Victor Cornea | 5-7, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
Turkey F39 - Clay | ||||
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Italy F34 - Clay | ||||
28.10.18 Kwalif. | vs. Diego Matos | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Dessi | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Italy F33 - Clay | ||||
24.10.18 2e ronde | vs. Davide Galoppini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.18 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail |