WEDSTRIJD
05.07.19 | Kwartfinale | Stefano Travaglia | Bernabe Zapata Miralles | 7-5, 7-64 | Ludwigshafen Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Stefano Travaglia | Bernabe Zapata Miralles | |
1e Service % | 41/78 (53%) | 53/91 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/41 (71%) | 32/53 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/37 (51%) | 18/38 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/91 (45%) | 30/78 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/169 (53%) | 80/169 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Stefano Travaglia | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stefano Travaglia | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stefano Travaglia | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefano Travaglia | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefano Travaglia | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Stefano Travaglia | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Stefano Travaglia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefano Travaglia | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stefano Travaglia | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stefano Travaglia | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Stefano Travaglia | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefano Travaglia | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Bernabe Zapata Miralles | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stefano Travaglia | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Stefano Travaglia vs. Bernabe Zapata Miralles - onderlinge wedstrijden
05.07.19 | Kwartfinale | Stefano Travaglia | Bernabe Zapata Miralles | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | Ludwigshafen Challenger | Clay |
Stefano Travaglia form & Bernabe Zapata Miralles form
Stefano Travaglia - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail |
Bernabe Zapata Miralles - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Laslo Djere | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Cristian Garin | 1-6, 7-63, 3-0, Cristian Garin - scratch | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 3-6, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Adam Walton | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeff Wolf | 1-6, 0-2, - Bernabe Zapata Miralles - scratch | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 2-6, - Bernabe Zapata Miralles - scratch | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.23 Rubber 1 | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Novak Djokovic | 4-6, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 6-4, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ben Shelton | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Andrey Rublev | 7-5, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
16.07.23 Finale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 Halve finale | vs. Cristian Garin | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Jakub Mensik | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.23 2e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |