WEDSTRIJD
14.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Stepan Beresnev | Artem Dacenko | 7-5, 6-1 | Georgia F2 | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
16.05.99, 24 Jaar
16.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
23.07.98, 25 Jaar
23.07.98, 25 Jaar
Stepan Beresnev vs. Artem Dacenko - onderlinge wedstrijden
14.07.18 | 1e ronde van de kwal. | Stepan Beresnev | Artem Dacenko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | Georgia F2 | Clay |
Stepan Beresnev form & Artem Dacenko form
Stepan Beresnev - laatste wedstrijden
M15 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaan Cepel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roy De Valk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kramsach - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Artsiom Bardzin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Maslov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Dittmer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
17.09.18 Kwalif. | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Egor Noskin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Zharkov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Russia F8 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Desyatnik | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Russia F7 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Bzarov | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Russia F5 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Gorshenin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Georgia F3 - Clay | ||||
23.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Petr Arkhipov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vadim Kutsenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Georgia F2 - Clay | ||||
16.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vadim Alekseenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Dacenko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Tryakshin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F4 - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vadim Kutsenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Russia F2 - I. hard | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Ponomarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Russia F1 - I. hard | ||||
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail |
Artem Dacenko - laatste wedstrijden
M25 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Egor Agafonov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Malakhovich | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Soghoyan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 6-3, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Furlanetto | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ian O'Jon | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Shakhnubaryan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Richard Muzaev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Russia F5 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andrey Uvarov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gleb Smolyakov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Georgia F2 - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Beresnev | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Georgia F1 - Clay | ||||
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Catini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Georgia F4 - Clay | ||||
01.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Arseniy Morozov | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |