WEDSTRIJD
16.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Stepan Beresnev | Egor Noskin | 6-4, 6-4 | Kazakhstan F7 | Clay |
STATISTIEKEN
Stepan Beresnev | Egor Noskin | |
1e Service % | 35/66 (53%) | 41/79 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/35 (63%) | 28/41 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/31 (58%) | 12/38 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/79 (49%) | 26/66 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/145 (54%) | 66/145 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Egor Noskin | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stepan Beresnev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Egor Noskin | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Stepan Beresnev | 2-1 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Egor Noskin | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Stepan Beresnev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Egor Noskin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Stepan Beresnev | 4-3 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Egor Noskin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stepan Beresnev | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Egor Noskin | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Stepan Beresnev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-0 | Egor Noskin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Stepan Beresnev | 2-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Egor Noskin | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Stepan Beresnev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Stepan Beresnev | 3-3 | |
Stepan Beresnev | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Egor Noskin | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Stepan Beresnev | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Russia
16.05.99, 24 Jaar
16.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
09.05.00, 23 Jaar
09.05.00, 23 Jaar
Stepan Beresnev vs. Egor Noskin - onderlinge wedstrijden
16.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Stepan Beresnev | Egor Noskin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Kazakhstan F7 | Clay |
Stepan Beresnev form & Egor Noskin form
Stepan Beresnev - laatste wedstrijden
M15 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaan Cepel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roy De Valk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kramsach - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Artsiom Bardzin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Maslov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Dittmer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
17.09.18 Kwalif. | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Egor Noskin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Zharkov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Russia F8 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Desyatnik | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Russia F7 - Clay | ||||
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 6-0, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Russia F6 - Clay | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Bzarov | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Russia F5 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Gorshenin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Georgia F3 - Clay | ||||
23.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Petr Arkhipov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vadim Kutsenko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Georgia F2 - Clay | ||||
16.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vadim Alekseenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Dacenko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Tryakshin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F4 - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vadim Kutsenko | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Russia F2 - I. hard | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Ponomarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Russia F1 - I. hard | ||||
24.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail |
Egor Noskin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-74, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-73, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ust - Hard | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.06.22 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 0-3, - Egor Noskin - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Alexander Stepin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Starostin | 4-6, 6-3, 10-1 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Morais | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Goetz | 6-3, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Almada - Hard | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Fabio Coelho | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Luigi Castelletti | 6-76, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |