WEDSTRIJD
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Steven Diez | Dudi Sela | 4-6, 6-4, 6-2 | New York | Hard |
STATISTIEKEN
Steven Diez | Dudi Sela | |
1e Service % | 53/91 (58%) | 57/84 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/53 (77%) | 33/57 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/38 (39%) | 13/27 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/84 (45%) | 35/91 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/175 (54%) | 81/175 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Steven Diez | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Steven Diez | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Steven Diez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Dudi Sela | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Steven Diez | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Steven Diez | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steven Diez | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Steven Diez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Steven Diez | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steven Diez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Dudi Sela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Steven Diez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Steven Diez vs. Dudi Sela - onderlinge wedstrijden
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Steven Diez | Dudi Sela | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | New York | Hard |
03.08.12 | Kwartfinale | Dudi Sela | Steven Diez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Vancouver Challenger | Hard |
Steven Diez form & Dudi Sela form
Steven Diez - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Felix Gill | 3-6, 0-1, - Steven Diez - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Dudi Sela - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zdenek Kolar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
23.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stuart Parker | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-0, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
25.02.20 2e ronde | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 0-1, - Dudi Sela - scratch | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
19.02.20 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Krueger | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zhe Li | 6-72, 3-5, - Dudi Sela - scratch | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
13.09.19 | vs. Markus Eriksson | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
08.09.19 Finale | vs. Jo-Wilfried Tsonga | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Lukas Rosol | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.19 3e ronde | vs. Illya Marchenko | 7-67, 4-0, Illya Marchenko - scratch | wedstrijd detail | |
03.09.19 2e ronde | vs. Sem Verbeek | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
28.08.19 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Binghamton Challenger - Hard | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Mitchell Krueger | 6-1, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.19 3e ronde | vs. Collin Altamirano | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.07.19 2e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Gatineau Challenger - Hard | ||||
18.07.19 3e ronde | vs. Jason Murray Kubler | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.07.19 2e ronde | vs. Michael Redlicki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
10.07.19 2e ronde | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - Hard | ||||
15.06.19 Halve finale | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 3-5, - Dudi Sela - scratch | wedstrijd detail | |
14.06.19 Kwartfinale | vs. Joao Menezes | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |