WEDSTRIJD
07.11.18 | 1e ronde | Steven Diez | Ivan Liutarevich | 6-3, 6-0 | Tunisia F39 | Hard |
STATISTIEKEN
Steven Diez | Ivan Liutarevich | |
1e Service % | 25/38 (66%) | 30/56 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/25 (80%) | 18/30 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 7/26 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/56 (55%) | 10/38 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Steven Diez | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Steven Diez | 1-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Steven Diez | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Steven Diez | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steven Diez | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Steven Diez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Steven Diez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
4-0 | Ivan Liutarevich | |
5-0 | Ivan Liutarevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Steven Diez vs. Ivan Liutarevich - onderlinge wedstrijden
07.11.18 | 1e ronde | Steven Diez | Ivan Liutarevich | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Tunisia F39 | Hard |
Steven Diez form & Ivan Liutarevich form
Steven Diez - laatste wedstrijden
Barletta Challenger - Clay | ||||
01.04.24 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Felix Gill | 3-6, 0-1, - Steven Diez - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Ivan Liutarevich - laatste wedstrijden
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Markus Molder | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Thorben Sannen | 6-1, 3-0, Thorben Sannen - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Whitehouse | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.23 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 2-6, - Ivan Liutarevich - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Michal Mikula | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Vilnus Challenger - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Victor Barrere | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Mertens | 5-7, 6-79 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
11.08.22 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-72, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |